Advert

Bebeler Sarayı / Bebek - Çocuk Mağazaları

Bebeler Sarayı
Bebeler Sarayı
Bu içerik 73998 kez okundu.
Firma Hakkında

5 Ağustos 2013 yılında hayata gözlerini açan Eren Bebeler Sarayı, bebeklerin renkli dünyasında yepyeni bir heyecan yarattı. Bu renkli dünyaya atılan ilk adımlar her geçen gün daha da heyecanla atılmaya başladı. Dünyaya yeni gelen bir bebeğin heyecan ve gülümsemesine benzer bizim açılışımız. Çevremizde de bu şekilde bilindi.

Eren Bebeler Sarayı Mağazası Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde hizmet vermektedir. Merkezimiz Diyarbakır ilindedir. Hizmet verdiğimiz bölge olarak çocuk sayısı oldukça fazla olmasına rağmen nüfusa hitap eden kaliteli sağlam ürünler üreten bir mağaza bulunmamaktaydı. Bebeler sarayı, bu ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkışına bağlı olarak Türkiye'de hizmet veren  en kaliteli markaların ürünlerini birinci elden çocuklarımıza sunmaya devam etmektedir. Ürünlerimiz birinci elden faturalı ve garantili olarak getirtilmekte ve tüketiciye de aynı ciddiyetle satılmaktadır. 

Bebeler sarayı, Annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 11  yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, sınırsız bilgi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati hizmet veren bir firmayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çakmak’tan Ramazan ayı mesajı
Başkan Çakmak’tan Ramazan ayı mesajı
AK Parti Milletvekili Açanal'dan Çakmak'a ziyaret
AK Parti Milletvekili Açanal'dan Çakmak'a ziyaret
reCAPTCHA demo: Simple page