Siverek'in doğal güzelliklerini fotoğraflarla tanıtıyorlar

Siverek'in doğal güzelliklerini fotoğraflarla tanıtıyorlar
Siverek'in doğal güzelliklerini fotoğraflarla tanıtıyorlar admin
Bu içerik 201 kez okundu.

Mahmut İZGÖR - Siverek'in tarihi ve doğal güzelliklerini gün ışığına çıkarmak, bu doğal güzellikleri turizme kazandırmak amacıyla kurulan doğa gezginler kulübün üyeleri çalışmalarına devam ediyor.

Güneydoğunun olu dağı olarak tanınan, bölgenin tek kayak merkezi konumunda olan Karacadağ Kayak merkezi bu hafta sonu kayak sezonunu açmıştı.

Doğa Gezginleri Karacadağın güzelliklerini tanıtmak amacıyla hafta sonu karacadağ kayak merkezine gidip kayak ve piknik yapan vatandaşları görüntüledi.

Günü birlik kayak merkezine gelen bölgede yaşayan vatandaşlar kaytak merkezinde konaklama ve diğer sosyal tesislerinin yapılması halinde bölgede kış turizminin gelişeceğini belirterek yetkililerin bu alanda harekete geçmelerini istediler.

u yeni yılda, Dünyada çatışmaların son bulmasını, Dünya var oldukça da Barışın ve kardeşliğin hakim olmasını Yüce Rabbimden diliyorum. Bu ve daha sonraki yeni yıllarda Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılarla dolu çok çok uzun yıllar yaşamanızı canı gönülden istiyorum. Hep Sevgiyle kalın, Hep Sevgiyle yaşayın inşallah. Selam, Sevgi, Dua ve Saygılar sunuyorum, unutulmalıdır ki, insanlık bir gülümseme kadar kolay ölüm kadar zordur, tüm zorlukların üstesinden sevgiyle geleceğimize inanıyorum, şu üç günlük dünyada paylaşamayacağımız hiçbir şey yoktur yeter ki öfkenin yerini sevgiye bırakalım " dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karavar:
Karavar: "Temizlik düzenli olarak yapılıyor"
Siverek kırsalında çekirge istilası
Siverek kırsalında çekirge istilası