Siverek Bedensel Engelliler Basketbol takımının başarısı devam ediyor

Siverek Bedensel Engelliler Basketbol takımının başarısı devam ediyor
Siverek Bedensel Engelliler Basketbol takımının başarısı devam ediyor admin
Bu içerik 656 kez okundu.

Mahmut İZGÖR - Siverek Bedensel Engelliler Basketbol takımının başarılara yenilerini eklemeye devam ediyor. Geçen Hafta Diyarbakır'da ki galibiyetten sonra kendi evinde yine Diyarbakır'ın farklı bir takımını farklı bir sonuçla mağlup ettiler.

Türkiye Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Ligi D gurubunda mücadele veren Siverek Bedensel engelliler takımı Kendi evinde Diyarbakır Ortopedik Engellileri takımını 82 -8 gibi farklı bir sonuçla yenerek Ligde galibiyet serisini Sürdüren Siverek Bedensel engelliler takımı Siverek 75. Yıl kapalı spor salonunda yaptıkları karşılaşmanın İlk Yarısını 50 - 0 kapatarak ikinci yarı maç için büyük bir moral aldılar. İkinci yarıda teknik olarak üstülüğü elde bırakmayan Siverek Bedensel engelliler takımı maçı 82- 8 kendi sahasında galibiyetini alırken ligde de üstünlüğü elde etti.

Bedensel engelliler basketbol takımı oyuncuları  " 82-8 gibi farklı bir galibiyeti yıllarını Siverek kentinin kalkınması için harcayan Koç Ali aymaz'a armağan ettiklerini "belirtiler

siverek haber siverek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜGVA’dan Kaymakam Çiftçiler’e ziyaret
TÜGVA’dan Kaymakam Çiftçiler’e ziyaret
Yerli yün alıcı bulamıyor
Yerli yün alıcı bulamıyor