Milletvekili Gülpınar Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret etti

Milletvekili Gülpınar Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret etti
Milletvekili Gülpınar Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret etti admin
Bu içerik 533 kez okundu.

Mahmut İZGÖR - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Avrupa Birliği Uyum komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar Siverek Bedensel engeliler derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Feridun Şenateş ilçede yaşayan engellilerin genel sorunlarını milletvekiline anlattı.  

Milletvekili Gülpınar daha sonra engelli yakınları bayanların sorunlarını dinledi. Engelli ailelerinden bir kendisini yapış olduğu yağlıboya tabloyu Milletvekili Gülpınar'a hediye etti.

Milletvekilinin kendilerini ziyaret etmesinden dernek üyeleri ve engelli ailelerin büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren dernek Başkanı Feridun Şenateş yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Var olun sorunlarımızın asıl muhatabı yerel yönetimlerdir, yerel yönetimler yani belediye başkanları sorunlarımız duyarlı olsaydı Milletvekilimize  bu sorunları  anlatmazdık anca belediyeler bizlere  ve sorunlarımıza  duyarsız kaldıkları için  bizde  sorunları milletvekilimize  ilettik. Sağ olsun kendisi bize zaman ayırdı sorunu olan arkadaşlarla bir bir ilgilendi milletvekilimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretin ardından dernek üyelerinin talebi toplu üzerine toplum fotoğraf çektiren Milletvekili dernek binasından ayrıldı.

siverek haber siverek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜGVA’dan Kaymakam Çiftçiler’e ziyaret
TÜGVA’dan Kaymakam Çiftçiler’e ziyaret
Yerli yün alıcı bulamıyor
Yerli yün alıcı bulamıyor