Advert
BİLGİ VE İNSAN
Arzu KILIÇ

BİLGİ VE İNSAN

Bu içerik 897 kez okundu.
Sizlerle, bilginin ışık hızında elde edildiği ve aynı hızda paylaşıldığı bir dönemde buluşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle bir dünyada kelimeler daha derin bir anlam kazanırken, aynı derinliği ve doğru bakış açısını çocuklarımıza da kazandırabilmek kaygısıyla üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye hazır bir biçimde yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.
Günümüzde en geçerli eğitim tanımı olarak; "Bireyin davranışlarında, kendi yaşantısı yoluyla, istenilen yönde değişiklik meydana getirme sürecidir." ifadesi kabul görmektedir. Burada dört temel faktör ön plana çıkıyor ve bunların her biri ayrı ayrı oldukça büyük   önem taşıyor.
Özel Alkım Anaokulu olarak Türk eğitim sistemi içerisinde bu ülkenin gençlerine hizmet etmeye başladığımız günden bu yana öncelikle onların bedenen ve ruhen sağlıklı birer birey olmalarına ve kazanacakları davranışları kendi yaşantıları yoluyla kazanmalarına ve bu süreçte meydana gelen tüm değişikliklerin olumlu ve istenilen yönde olmasına büyük bir titizlikle dikkat ediyoruz.
Sadece sözde kalan, reklam çalışmalarında, broşürlerde ve afişlerde ifade edilen değil; özde, uygulamada, öğrencimizin evinin kapısından çıkıp okula gelene kadar geçirdiği zamandan başlayıp, günün sonunda eve dönüş yolculuğunun başladığı ana kadar, çağın bir adım ötesinde, bilginin en kıymetli hazine olduğu gerçeği üzerine kurulu bir sistem ve anlayışla hazırlıyoruz çocuklarımızı hayata.
Özel Alkım Anaokulu olarak biz istiyoruz ki, çocuklarımız özgüven konusunda hepimizin göğsünü kabartacak kadar sağlam bir duruş sergilesinler ve sorumluluk duygusunun bilinçli olarak işlendiği yürekleriyle baksınlar hayata.
Sizleri; Bilgi, cesaret, özgüven, disiplin, ahlak ve başarının; samimiyet ve gayretle yoğrulması neticesinde eğitim ve öğretim adına ulaşmak istediğimiz ne varsa her birine tek tek ulaşıp, bunların hayatımıza katacağı tüm güzellikleri hep birlikte yaşayarak ve paylaşarak süreceğimiz bir hayata davet ediyoruz.
Bilginin, ilginin ve sevginin başarıya dönüştüğü bu dünyaya sizleri de bekliyoruz.
Saygı ve sevgilerimizle
Kurucu Temsilcisi Arzu Kılıç Dağbakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çakmak’tan Ramazan ayı mesajı
Başkan Çakmak’tan Ramazan ayı mesajı
AK Parti Milletvekili Açanal'dan Çakmak'a ziyaret
AK Parti Milletvekili Açanal'dan Çakmak'a ziyaret
reCAPTCHA demo: Simple page