ŞANLIURFA
Giriş Tarihi : 23-04-2019 00:27   Güncelleme : 23-04-2019 00:27

Başkan Kuş,” Hedefimiz tertemiz Eyyübiye”

Başkan Kuş,” Hedefimiz tertemiz Eyyübiye”

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, belediye bünyesinde görev yapan Temizlik personeliyle bir araya geldi. Başkan Kuş,” Daha temiz Eyyübiye için el birliğiyle daha çok çalışmamız lazım.” Dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren temizlik personeliyle bir araya geldi. SGK Hizmet binası konferans salonunda Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Amirlerinin de bulunduğu toplantıda temizlik personeline seslenen Başkan Kuş, el birliğiyle daha çok çalışmaları gerektiğini belirtti.

Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir Eyyübiye için temizlik personeline büyük iş düştüğünü belirten Başkan Kuş, personele hem görev alanları hem de diğer birimlerin görev alanlarıyla ilgili yaşanan olumsuzlukları kendilerine bildirmelerini istedi. Personelin talep ve sorunlarını da dinleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, iletilen sorunların çözümü için çalışma yapacaklarını belirtti.

Eyyübiye halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu ve temizlik konusunda titiz olduklarını belirten Başkan Kuş,” Eyyübiyemizi hep birlikte temiz tutalım. Sahada olalım. Vatandaşlarımızı dinleyelim. Sizin yaptığınız işin farkındayız. Sizler sadece görev alanınızla ilgili inisiyatif almayın. Diğer birimlerle koordineli çalışalım. Eksikliğini gördüğünüz herhangi bir durumu hemen ilgililere iletin. Bir ekip ruhuyla hareket etmemiz gerekir. Sadece işimiz temizlik deyip geçmeyelim. Öyle bir düşünceye de kapılmayalım. Özellikle kaçak yapılarla mücadelede ne kadar kararlı olduğumuzu biliyorsunuz. Bu konularla ilgili herhangi bir olumsuzluk gördüğünüzde hemen bize bildirin. Yetimin fakir fukaranın hakkını kimseye yedirmeyiz. Birlikte ekip ruhuyla davrandığımızda başaramayacağız hiçbir şey yoktur. Sizlere verdiğiniz emekten dolayı tekrardan teşekkür ederim.” Dedi./Eyyübiye Belediyesi Basın Bürosu

AdminAdmin