ŞANLIURFA
Giriş Tarihi : 06-11-2019 18:12   Güncelleme : 06-11-2019 18:12

AK Parti kurmayları Şanlıurfa’da

AK Parti kurmayları Şanlıurfa’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcılarından Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve ARGE Başkanı Hamza Dağ, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ile birlikte Viranşehir, Ceylanpınar, Akçakale ve Harran’da Teşkilat ile buluşup daha sonra sınır hattında bir dizi incelemelerde bulundular.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Bugün AK Genel Başkan Yardımcılarımız Erkan Kandemir ve Hamza Dağ’ı Şanlıurfa’mızda ağırlıyoruz. Bu ziyaret hem teşkilatlarımız için analiz ve değerlendirme fırsatı oluştururken hem de Barış Pınarı Harekâtının yapıldığı İlçelerimizde vatandaşlarımıza büyük bir moral oldu. Şunu özellikle belirtmek isterim ki Bugün AK Parti kaderi Türkiye’nin kaderi olmuştur. İç ve dış saldırılara karşı hem teşkilatlarımızla hem de vatandaşlarımızla aman vermedik bundan sonrada aman vermeyeceğiz. AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve ARGE Başkanı Hamza Dağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Teşkilatla buluşmalarında Şanlıurfa’nın seçimlerdeki başarısına dikkat çeken Kandemir, “ Şanlıurfa 31 Mart Seçimlerinde İl Başkanıyla İl ve İlçe Teşkilatlarıyla, Mahalle Başkanlarıyla ve vatandaşlarla bütünleşerek çok büyük bir başarı elde etti. Ayrıca Barış Pınarı Harekâtında bayrağına, liderine ve Mehmetçiğine sahip çıkarak örnek bir tutum gösterdi. Bu terör örgütü sınırda hedef gözetmeksizin, sivil insanları şehit etti.  Bu operasyonla inlerine kadar girerek Türkiye Cumhuriyetinin gücünü bir kez daha gösterdik” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türk Silahlı Kuvvetlerimiz çok önemli bir süreci geride bıraktı. Tabi süreç devam ediyor. Barış Pınarı Harekatı, bu terör koridorunu tamamen ortadan kaldırmak, bölgedeki terör unsurlarını bir tane bile kalmadan yok etmek adına önemli bir operasyon. Bölge halkımızda, bu süreçte operasyona ciddi bir destek verdi. Bizler de onlarla birlikte olduğumuzu belirtip, operasyonla ilgili süreci istişare etmeye çalıştık. " ifadelerine yer verdi.

Ziyaretlerinde Kandemir ve Dağ’a AK Parti Milletvekilleri Metin Bulut, Halis Dalkılıç, Abdullah Ağralı ve diğer kurmaylar eşlik etti./Haber Merkezi

AdminAdmin