SİVEREK
Giriş Tarihi : 21-05-2019 16:39   Güncelleme : 21-05-2019 16:39

Siverek'te faizsiz ev ve araba alma imkânı

Fuzulev ve oto imece usulüyle onlarca insanı ev ve araba sahibi yaptı

Siverek'te faizsiz ev ve araba alma imkânı

Mahmut İZGÖR - Fuzulev ve oto gurubu 1992 yılından beridir, Türkiye'nin birçok ilinde dar gelirli vatandaşları ev ve araba sahibi yapıyor.

Çok az taksit bütçesiyle faizsiz, kefilsiz işlenen sistem Siverek ilçesinde de vatandaşları faizsiz, kefilsiz senetsiz ev ve araba sahibi yapmak amacıyla ilçenin Hürriyet caddesinde bir şube açtı. Kısa sürede halkın ilgisini çeken şubeye vatandaşlar gelip sistem hakkında yetkililerden bilgi alıyorlar.

Fuzulev ve oto sahibi olmak için vatandaşlara bilgi veren Siverek şubesi yetkilileri yaptıkları açıklamada, Siverekli vatandaşların istedikleri şehirde ev alabileceklerine dikkat çekerek şunları kaydettiler:

"Fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul Otomotiv 1992 yılında faaliyetine başlamıştır. Fuzul Otomotiv, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri otomobil sahibi yapmayı amaçlamıştır.

Bayanların altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek on binlerce aileyi otomobil sahibi yapmıştır. Bu sistem toplumumuzda var olan dayanışma ve destek kültüründen esinlenmiştir.Fuzul grup 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Başakşehir'de Bizimevler Sitesi, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Kâğıthane'de Meva evleri, Kartal'da Serrapark Konutları gibi birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş, binlerce aileyi konut ve iş yeri sahibi yapmıştır. Fuzul grup otomobilde sağladığı güven ve birikimi şimdi konut sektöründe uygulamaya başlamıştır. FuzulOTO sistemi banka ve faiz olmadan düşük taksitlerle bireyleri yardımlaşma sistemi içerisinde Ev sahibi olmalarını sağlamaktadır.FuzulOTO olarak amacımız; Ev almak ve yatırım yapmak isteyen herkesin ilk uğrayacağı adres olmaktır" dediler.

AdminAdmin